O nas

 

Biuro Podróży LEXAN

LEXAN to najstarsze biuro podróży z dużym doświadczeniem mieszczące się w Bełchatowie – założone 03.06.1991r. Posiadamy 2 punkty sprzedaży w Bełchatowie pod adresami: ul. Pabianicka 16 – organizacja i sprzedaż grup, oraz indywidualna sprzedaż oraz w CH E. Leclerc przy ul. Staszica 20 – głównie klienci indywidualni.
Właścicielka biura Anna Łastowska i pracownicy biura to osoby posiadające długoletnie doświadczenie w branży turystycznej. Biuro specjalizuje się w organizacji wyjazdów grupowych: autokarowych i lotniczych. Zazwyczaj są to wyjazdy na zamówienie m.in dla szkół, zakładów pracy, a także pielgrzymki dla parafii..

Prowadzimy także sprzedaż agencyjną dzięki czemu w swojej ofercie posiadamy produkty największych touroperatorów, m.in.: TUI, Rainbow Tours, Itaka, Grecos, Exim Tours, Logos Tour i inne.

U nas znajdziesz najlepsze oferty LAST MINUTE oraz kupisz bilety lotnicze, autokarowe i ubezpieczenia turystyczne.

Odwiedzając nasze biura czeka Cię miła atmosfera, zostaniesz obsłużony przez profesjonalistów: na ul. Pabianickiej:

Anna Łastowska – właściciel biur – organizacja podróży „szytych na miarę” - staż ogromy w turystyce, z wykształcenia geograf i doradca w zakresie turystyki i rekreacji oraz praktycznej psychologii społecznej


a w CH E. Leclerc: Jagoda Rabenda - pracownik z największym stażem pracy w BP LEXAN - podróże to jej pasja zarówno rodzinne jak i indywidualne dopasowane do potrzeb, ogromna wiedza; z wykształcenia specjalista d/s turystyki

Andrzej Udalski – organizacja i doradztwo na najwyższym poziomie – szczególnie młodym parom i nie tylko, z wykształcenia ekspert w zakresie turystyki i hotelarstwa

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  !!

 

 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki również od 1991 roku.

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Nr 036 wydanym przez Wojewodę UW Łódź, oraz polisę ubezpieczenia OC dla organizatorów i pośredników imprez turystycznych w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. numer 05.842.733.

 

Nasze długoletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość rynku turystycznego sprawia, iż jesteśmy w stanie zaproponować klientowi satysfakcjonującą ofertę.

 

Do tej pory z usług biura skorzystało ponad 100.000 osób, wielu z nich zostało naszymi stałymi Klientami. 

Nasze certyfikaty i nagrody: