Od 1991 roku prężnie działamy na rynku lokalnym oraz krajowym. Jesteśmy najstarszym biurem w mieście z ponad 30 letnim doświadczeniem w spełnianiu wakacyjnych marzeń. Podróże szyte na miarę, wyjazdy grupowe autokarowe oraz lotnicze to nasza specjalność. Zazwyczaj są to wyjazdy na zamówienie m.in dla szkół, zakładów pracy, a także pielgrzymki dla parafii. Nasze długoletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość rynku turystycznego sprawia, iż jesteśmy w stanie zaproponować klientowi satysfakcjonującą ofertę idealnie dobraną do jego potrzeb.

Prowadzimy także sprzedaż agencyjną dzięki czemu w swojej ofercie posiadamy produkty największych touroperatorów, m.in.:
TUI, Rainbow Tours, Itaka, Grecos, Exim Tours, Logos Tour, Almatur i inne.

Nasze punkty sprzedaży:

ul. Pabianicka 16 – organizacja i sprzedaż grup oraz sprzedaż indywidualna

CH E. Leclerc przy ul. Staszica 20 – sprzedaż indywidualna

U nas znajdziesz najlepsze oferty FIRST i LAST MINUTE, kupisz bilety lotnicze i autokarowe oraz ubezpieczenia turystyczne.

Do tej pory z usług biura skorzystało ponad 100.000 osób. Wielu z nich zostało naszymi stałymi Klientami.

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych Nr 036 wydanym przez Wojewodę UW Łódź, oraz polisę ubezpieczenia OC dla organizatorów i pośredników imprez turystycznych w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. numer 1015572554.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki od 1991 roku.